Најдоброто за Вашата веселба

Модерен ентериер, прекрасен амбиент, професионалност и квалитет со долгогодишното искуство.

Запознај го нашиот ресторан

РесторанДобредојдовте во ресторан Журнал

Драги идни брачни парови. Ресторанот Журнал години наназад бил и е домаќин на многу веселби кои се од исклучителна важност за Вас. Oтворен е во 2002 година и многу скоро стана една од омилените дестинации во градот каде се одржуваат семејни прослави и веселби со најразличи поводи. За познавачите овој ресторан е совршено место, каде може истовремено да се ужива во амбиентот , беспрекорната услуга, првокласната храна и професионалниот однос кон секој аспект од веселбата, при што се внимава на секој детаљ. Можноста да се ужива во елегантниот ентериер и гастрономското искуство Ве очекува во секое време. Водени од 12 годишното искуство, со гордост можеме да Ви соопштиме дека умееме да организираме веселба која ќе се памети и која во секој сегмент ќе биде исполнета со незаборавни моменти. Повелете да се уверите во нашата професионалност и доследност. Препуштете се на уживањето во веселбата, потпомогната од нашите кулинари и опслужени од нашиот персонал, кој ќе Ви помогне околу изборот низ менијата, со цел да го одберете најдоброто за Вас

Загарантиран квалитет

Summer Grill

Мени Свадбени!

Понуди Екстра квалитет за ниска цена

  • Мени 1

  • Мени 2

  • Мени 3

  • Мени 4

  • Мени 5

  • Пијалак

Другите за нас

„Дефинитивн?единственото место кое заслужуваше да ја организира нашата семејна веселба. Исклучително ми е драго што сите недоумици околу тоа како ќе помине сето тоа исчезнаа уште на самиот почеток. Веројатно професионалниот однос и искуството во организирањето на ваквите настани беа пресудни за да се помине во најдобар ред. Со радост можам да кажам дека се радува на одлуката што го одбравме овој ресторан да биде местото каде се случи веселбата и топло им го препорачувам на сите идни млади брачни парови.?

- Соња и Петар
Направи резервација
  • 1
  • 2
  • 3

Веселби & ПрославиСподелете го настанот со нас

Steak with a garlic and parsley risotto

Свадбени веселби


Специјализирани за свадбени веселби?/p>

How to Marinate and Grill Steaks

Јубилејни прослави


Можност за реализирање на вашите јубилеи...?/p>

Delicious Stuffed Meat Pancakes Recipe

Деловни прослави


Работните успеси заслужуваат посебно внимание?/p>

What is a good time for a barbecue?

Останати прослави


За убавите моменти родендени, крштевки.. сме секогаш спремни?/p>

Find more news

Работно време

Понеделник-Четврток 9.00 - 23.00 часот
Петок-Сабота 9.00 - 24.00 часот.
Недела 10.00 - 24.00 часот.

ЛокацијаКонтактирајте со нас!

Контакт форма

Информација

Ресторан Журнал се наоѓа на само 2 км од центарот на градот во населбата Кисела Вода во непосредна близина на Бнзиската станица “Макпетрол?и пазарот на “Скопск?Пазар? .

Адреса

Ресторан ЖУРНАЛ
ул. Народни Херои 1, Скопје нас. Кисела Вода
1000 Скопје